• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кабмін збереться на позачергове засідання через локдаун, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

У вівторок, 5 січня, відбудеться позачергове засідання Кабінету міністрів України, на якому урядовці розглядатимуть питання обмеження продажу низки груп товарів під час локдауну

Передбачається, що засідання відбудеться по обіді, інформує "ДС".

"Напевно, буде ще офіційний анонс, але можу сказати, що завтра в обід відбудеться засідання уряду. І, очевидно, цю тему (обмеження продажу певних товарів, — прим. "ДС") прем’єр (прем’єр-міністр Денис Шмигаль, — прим. "ДС") прокоментує", — цитує УНН проінформоване джерело у Кабміні.

Співрозмовник зауважив, що вже "були розмови щодо цих обмежень". "До того ж від депутатів звернення надходять. Навіть такого типу: "Перегляньте, адже рівень захворюваності (на COVID-19) падає. Може взагалі не треба локдауну?" Інші говорять, що треба. Більше сказати не можу, окрім того, що завтра буде засідання Кабміну, й думаю, що на цю тему, перед восьмим січня, прем’єр обов’язково кілька слів скаже", — зазначило джерело.

Повідомлення про позачергове засідання Кабміну зʼявилося на тлі заяви Американської торговельної палати в Україні, яка закликала уряд переглянути умови січневого локдауну.

Станом на 18.55 на Урядовому порталі немає інформації щодо позачергового засідання Кабміну.

Нагадаємо, 9 грудня Кабінет міністрів ухвалив рішення про введення посилених карантинних обмежень в Україні з 8 по 24 січня. Також Кабмін продовжив дію карантинних обмежень "помаранчевої" зони до 28 лютого 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua