• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Качура заявив, що постанова про відгук Фокіна є нелегітимною через відсутність кворуму (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що вважає постанову про відгук Вітольда Фокіна з ТКГ нелегітимною, тому що не були дотримані всі процедури прийняття. Були відсутні секретар і кворум в момент голосування

Про це Качура заявив після засідання комітету, передає "ДС".

Депутат від "Голосу" Роман Лозинський заявив, що на засіданні комітету ВР з питань організації державної влади було прийнято постанову про звернення до президента Володимира Зеленського відкликати Вітольда Фокіна з Тристоронньої контактної групи через те, що він ні разу не назвав Росію агресором.

Відразу після цієї заяви громадський діяч Олена Бережна звинуватила Лозинського у брехні, уточнивши, що в зверненні немає прізвища Фокіна.

Але нардеп "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що прізвище Фокіна все-таки присутнє в постанові. Хоча депутат вважає її нелегітимною, тому що не були дотримані всі процедури прийняття. Був відсутній секретар і кворум в момент голосування. 3 депутати покинули засідання і було тільки 13 з необхідних 14. А сама постанова не була внесена до порядку денного.

"Я вважаю, що постанова, яка була ухвалена, вона була прийнята всупереч регламенту Верховної Ради, тому що у нас є регламент, який передбачає, що якщо будь-яке питання виноситься на розгляд комітету, це питання має бути на порядку денному. У нас на порядку денному не було цього питання. ... Це перше. По-друге, для того, щоб прийняти рішення, необхідно, щоб в залі були присутні 14 народних депутатів. Для того, щоб таке рішення було легітимним", — заявив Качура.

Також Качура назвав абсурдом визнання Фокіна держзрадником, оскільки немає такого рішення суду.

Депутат от "Голоса" Роман Лозинский заявил, что на заседании комитета ВР по вопросам организации государственной власти...

Gepostet von Pavlovsky News am Dienstag, 29. September 2020

Як писала "ДС", Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади схвалив звернення до президента Володимира Зеленського з вимогою звільнити Вітольда Фокіна з посади заступника глави української делегації в Тристоронній контактній групі.

    Реклама на dsnews.ua