• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Як мінімум 25 років: Резніков озвучив сумний прогноз по реінтеграції Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Віцепрем'єр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає, що повноцінна реінтеграція Донбасу займе щонайменше 25 років

Про це Резніков заявив в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня", передає "ДС".

За його словами, за рік або два можливе лише відновлення конституційного ладу.

"У тій же Хорватії, наприклад, діяла перехідна адміністрація з мандатом РБ ООН, її главою був американський генерал Жак Поль Кляйн, який приймав усі основні рішення і, маючи батальйон миротворців, забезпечував режим перехідного періоду і впровадження там цікавого досвіду — перехідної поліції", — розповів Резніков.

Він додав, що перехідну поліцію було сформовано з числа сербів, які прийняли рішення залишитися і визнали конституційний лад Хорватії, хорватів та осіб інших національностей.

"І ці "перехідні" спільні, плюс третій учасник — представник миротворчої місії, поліцейські патрулі забезпечували громадський порядок на території, що підлягає реінтеграції, до проведення місцевих виборів і повноцінного відновлення конституційного ладу", — зазначив він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський сказав, що війну на Донбасі може бути завершено в будь-який день, але це залежить від позиції Москви.

    Реклама на dsnews.ua