Канада допоможе Україні у разі агресивних дій Росії, - МЗС

Міністри закордонних справ України і Канади Дмитро Кулеба і Мелані Жолі домовилися про зміцнення особливого партнерства двох країн

Канада допоможе Україні у разі агресивних дій Росії; / Фото з відкритих джерел

Військову співпрацю міністри обговорили на полях засідання Північноатлантичної ради НАТО в Ризі, передає "ДС" з посиланням на МЗС України.

"Якщо в Росії будуть бачити, що Захід серйозно ставиться до нинішньої ситуації і готовий до рішучих дій, вони двічі подумають перед тим, як вдаватися до будь-яких військових авантюр", — переконаний Кулеба.

Міністр також висловив особливу подяку Канаді за тверду і непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України конкретними діями, зокрема, багаторічну участь в операції UNIFIER, яка ефективно посилює Збройні сили України.

Пресцентр МЗС пише, що керівники зовнішньополітичних відомств двох країн обговорили подальшу співпрацю в галузі безпеки і оборони, а також скоординували спільну позицію до наступного етапу проведення переговорів з Іраном щодо притягнення до відповідальності винних у справі збитого літака PS752.

"Міністри домовилися і далі зберігати єдність міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752 у боротьбі за встановлення справедливості для жертв трагедії та їхніх рідних", — зазначає МЗС.

Нагадаємо, у Канаді обговорюється збільшення військової допомоги Україні. Розглядається варіант відправлення додаткового військового контингенту або перекидання до Чорного моря військового корабля.