• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Карантин, швидше за все, буде продовжений і після 31 жовтня, — Шмигаль

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що адаптивний карантин в країні, раніше продовжений до 31 жовтня, може бути продовжений знову

Про це Шмигаль заявив в інтерв'ю The Page, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Зараз ми продовжили карантин фактично до початку листопада. Очевидно, що він, ймовірно, буде продовжений і далі", — сказав глава Кабміну.

Прем'єр-міністр також зазначив, що кількість безробітних в Україні вже почала скорочуватися після завершення "жорсткого" карантину.

"Кількість безробітних вже почала стабільно падати. На початку карантину — 360 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, на піку карантину — 520 тис. Офіційно зареєстрованих, сьогодні — 480 тис. офіційно зареєстрованих", — розповів він.

Кабінет міністрів, в свою чергу, зробив необхідні заходи для збереження робочих місць.

"У нас були також, наприклад, програми компенсації двох третин вартості заробітної плати на період тимчасового безробіття. Там було дуже багато звернень: зверталися тисячі компаній протягом квітня, травня, червня. За цією програмою вдалося зберегти більше 360 тис. робочих місць. Сьогодні є звернення лише від 14 підприємств. Загальна кількість осіб — 13 тис. Тому суми значно зменшуються", — повідомив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Україна повернеться до жорсткого карантину, якщо у всіх без винятку регіонах буде стрімко рости рівень захворюваності COVID-19 і заповненість ліжок для таких хворих буде перевищувати 75%.

    Реклама на dsnews.ua