• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Карантин вихідного дня: Шмигаль пообіцяв підтримку бізнесу

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України готовий підтримувати підприємців на час дії карантину вихідного дня

Про це йдеться в повідомленні прем'єр-міністра Дениса Шмигаля в Facebook, передає "ДС".

"Ми розуміємо, що будь-які обмежувальні заходи впливають на роботу частини бізнесу. Тому в повній мірі відновимо і розширимо наступні програми підтримки:

  • компенсація частини зарплат працівників у зв'язку з простоєм виробництва. Це програма по частковому безробіттю, завдяки якій навесні-влітку вдалося зберегти більше 450 000 робочих місць;
  • виплати на дітей для сімей підприємців, які діяли навесні цього року;
  • разом з Торгово-промисловою палатою опрацьовуємо механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв'язку з карантином вихідного дня", — написав Шмигаль.

11 листопада МОЗ представить зміни до постанови №641, які передбачають посилений карантин вихідного дня.

Шмигаль зазначив, що Кабмін після консультації з бізнесом та експертами вибрав таку модель карантинних заходів, яка забезпечить функціонування економіки і не допустить перевантаження медичної системи.

"Франція, Німеччина, Італія, Польща, Чехія і багато інших країн Європи одна за іншою оголошують про введення локдауну. Всі розуміють, що потрібно діяти, а карантинні заходи — це найбільш дієвий інструмент для розриву ланцюга захворювання і збереження життя людей", — додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час Години запитань до уряду у Верховній Раді заявив, що рішення про введення в Україні карантину "вихідного дня" поки не прийнято, ця тема лише проходить стадію обговорення.

Пізніше Шмигаль сказав, що карантин "вихідного дня" дозволить Україні уникнути продовження стрімкого зростання захворюваності на COVID-19 і зафіксувати її на поточному рівні.

    Реклама на dsnews.ua