• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Карантин з "зонами" продовжать до серпня, — Шмигаль

Адаптивний карантин в Україні, який діє до 30 червня, буде продовжений до серпня

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль в інтервʼю "РБК-Україна", передає "ДС".

"Ми, очевидно, будемо продовжувати його до серпня. Якщо нам вдасться до Дня незалежності провакцинувати більшість людей, звичайно, ми будемо шукати варіанти його помʼякшення", – заявив Шмигаль.

За його словами, адаптивна модель карантину дає можливості: якщо показники захворюваності на COVID-19 починають зростати, то обмеження запроваджуються автоматично, якщо ж ні – то країна живе в "зеленій" зоні". Коли уряд побачить, що епідемію вдалося побороти, то карантин буде скасовано.

"Тому будуть чи не будуть нові локдауни, залежить від дисципліни, вакцинації та від того, як буде розвиватися ця пандемія взагалі у світі, будуть або не будуть зʼявлятися нові штами. Це основні показники, я думаю, що інших показників, які вплинуть на адаптивну модель карантину, немає", – уточнив премʼєр.

Також Шмигаль зазначив, що уряд не планує вводити загальнодержавний локдаун, у разі необхідності будуть закриватися окремі області, як це відбувалося у минулу хвилю захворюваності.

Як повідомляла "ДС", раніше міністр охорони здоровʼя Максим Степанов оголосив про вихід України з третьої хвилі COVID-19.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua