• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Катастрофа Ан-26: в Міноборони сказали, коли почнуть виплачувати компенсації

Реклама на dsnews.ua

Міністерство оборони України почне виплату компенсацій сім'ям загиблих в результаті катастрофи військового літака Ан-26 в Чугуєві Харківської області після висновків слідства

Про це йдеться в повідомленні Міноборони України, передає "ДС".

"Міністерство оборони очікує висновків слідства для негайної виплати грошової допомоги сімʼям загиблих в авіакатастрофі літака АН-26Ш. Ідентифікація тіл загиблих та офіційний висновок про причини смерті є обов’язковими та визначальними для призначення та виплати одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих", — сказано в повідомленні.

У відомстві зазначили, що дані питання знаходяться в компетенції Державного бюро розслідувань.

Крім того йдеться, що Міністерство оборони вже зарезервувало 40 млн 989 тис. грн для виплати одноразової матеріальної допомоги.

Розмір допомоги становить 1 576 500 грн. Допомога розподіляється рівними частками на всіх осіб, що мають право. Питання оформлення документів взято під контроль. Зараз оформлення документів здійснюється через обласні військкомати за місцем проживання одержувачів допомоги.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак Ан-26 розбився поблизу Чугуєва під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив тільки один курсант — 20-річний Вʼячеслав Золочевський, який розповів про своє спасіння.

Бортові самописці військового Ан-26, який розбився під час заходу на посадку в аеропорту Чугуєва Харківської області, вже розшифрували.

    Реклама на dsnews.ua