• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Київські податківці покращать сервіси для людей з інвалідністю

Реклама на dsnews.ua

Головне управління ДПС у м. Києві працює над спрощенням користування податковими сервісами для людей з інвалідністю

Про це написала у Facebook керівниця відомства Злата Лагутіна, реагуючи на резонансну публікацію візочника Миколи Подрезана про складнощі спілкування з податковою.

У пості йдеться, що з особами з інвалідністю податківці будуть контактувати адресно. Активізується навчання персоналу для набуття відповідних комунікаційних навичок. Центри обслуговування платників (ЦОПи) пройдуть перевірку на предмет рівня сервісу, матеріально-технічного забезпечення і комфортності відвідування. Розробляються можливі алгоритми для отримання ЕЦП без відвідування ЦОП.

Злата Лагутіна підкреслила, що на офіційному сайті Головного управління ДПС у м. Києві з’явився розділ "Інформація для осіб з інвалідністю", який містить відеоуроки про роботу в електронному кабінеті та статтю "Користуйтеся електронними сервісами".

"Проводимо моніторинг громадських організацій, які співпрацюють з особами з інвалідністю з метою залучення їх до нашої ініціативи. Це дасть можливість провести більш широку роз’яснювальну кампанію для відповідної категорії громадян" – заявила керівниця Головного управління ДПС у м. Києві.

    Реклама на dsnews.ua