• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кіркорова все ж вирішили не пускати до України, — блогер

Служба безпеки заборонила російському співаку Філіпу Кіркорову в'їзд на територію України терміном на три роки

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Facebook блогер Олег Стефаник, передає "ДС".

"Служба безпеки України заборонила на 3 роки вʼїзд до України Філіпа Кіркорова, 29 червня 2021 року я написав на електронну пошту СБУ, щоб негайно додали Філіпа Кіркорова до чорного списку", — написав він.

Блогер зазначив, що Кіркоров давав концерти в окупованому Криму, а в 2017 році назвав півострів частиною Росії.

Факт заборони Кіркорову вʼїжджати до України підтвердив також блогер, колишній глава одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко.

Нагадаємо, 23 червня Мінкультури внесло Кіркорова в список осіб, які загрожують нацбезпеці України. Співакові заборони вʼїзд на територію України. Повідомлялося, що профільне міністерство зробило це за рекомендаціями Служби безпеки України.

В СБУ пояснили, що підставою для заборони перетинати кордон стали заяви Кіркорова, в яких він висловлювався на підтримку анексії Криму Росією, а також наполягав на тому, що окупований півострів — це частина Росії.

Втім, вже 27 червня прізвище Кіркорова зникла з переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. У Мінкультури заявили, що виключили Кіркорова зі списку персон нон грата за поданням СБУ.

У той же час в СБУ заявили, що виключення Кіркорова з переліку осіб, які загрожують нацбезпеці України, нібито було необхідно через наявність судових прецедентів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua