• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Ківа: чверть народних депутатів — наркомани

Реклама на dsnews.ua
Головний наркоборець України, який курив марихуану, пропонує розстрілювати наркодилерів

25% народних депутатів Верховної Ради вживають наркотики. Як передає "ДС", про це заявив начальник департаменту протидії наркозлочинності Ілля Ківа в інтерв'ю "112 каналу".

В ході інтерв'ю у Ківи поцікавилися, скільки у відсотковому співвідношенні до ВР політиків, "які не цураються наркотики".

"На сьогоднішній день наркотики більш популярні, їх стало в десятки разів більше. Відсотків 25 вживають, і вони не вважають себе залежними. Вони вважають це розвагою", - сказав Ківа.

Також поліцейський ще раз підтвердив, що раніше пробував наркотики і курив марихуану.

Крім того Ківа розповів, що потрібно зробити для того, щоб істотно знизити наркозлочинність.

"Перше: посилення покарання за розповсюдження наркотиків. Друге: зміна державної структури, яка буде боротися. Створення єдиної служби, яка б боролася і визначала політику боротьби з наркотиками, а не так, як у нас: Моз займається, ДСКН... І третє, найголовніше, - виховання підростаючого покоління", - перерахував Ківа.

Стосовно ж наркодилерів він пропонує застосовувати вищу міру покарання, замість того, щоб давати їм великі терміни.

Як повідомляла "ДС", 22 квітня голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що ініціює звільнення начальника департаменту протидії наркозлочинності Нацполиции Іллі Ківи. Таке рішення прийнято "у зв'язку з некоректними висловлюваннями".

    Реклама на dsnews.ua