• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Киянам презентували проект благоустрою берега Вирлиці

У Дарницькій районній державній адміністрації Києва сьогодні, 6 липня, відбулася презентація проєкту благоустрою прилеглої території озера Вирлиця та будівництва торгово-розважального центру на проспекті Миколи Бажана

Реклама на dsnews.ua

У заході взяли участь представники компанії-забудовника ТОВ "Мрія-Інвест", члени Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, представники громадських організацій району, депутати Київської міської ради та заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, повідомляє kievvlast.com.ua.

"Для нас дуже важливо отримати коментарі та пропозиції громади щодо нашого проєкту. Ми розуміємо, що будуючи такі інфраструктурні об’єкти, ми стаємо сусідами з громадою. І наша компанія хоче, аби мешканці Дарницького району бачили в нас соціально відповідального сусіда. Наш проєкт передбачає цілий перелік важливих для району та міста змін: освітлена пішохідна набережна з велодоріжками, відкрита для усіх киян та гостей міста, зелені острівки природи, спортивні майданчики", — розповів представник компанії "Мрія-Інвест" Олександр Крупник. 

Представники деяких громадських організацій намагалися зірвати презентацію, блокували мікрофони, перебивали виступаючих.

Нагадаємо, раніше цей проєкт було презентовано на Форумі розвитку громадського суспільства у Києві. Під час обговорення представники громади запропонували додати до проєкту — створення спеціальної огородженої зони для вигулу собак, місце для скейт-парку та здійснити заходи для очищення самого озера.

    Реклама на dsnews.ua