• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кличко поскаржився копам на Богдана, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Київський градоначальник Віталій Кличко написав заяву в поліцію на голову Офісу президента Андрія Богдана

Про це в п'ятницю повідомляє "Радіо Свобода", посилаючись на заяву Кличка, яка у них в розпорядженні, передає "ДС".

Заяву написано в Головне управління Національної поліції Києва.

Кличко вважає, що Богдан скоїв кримінальний злочин, коли звернувся до Кабміну з листом про його звільнення, оскільки такі дії, на його думку, не належать до його посадових обов'язків як голови ОП.

У зв'язку з цим він просить правоохоронців внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування "незаконних дій" Богдана.

"Вважаю, що з огляду на зазначені обставини, ця заява містить достатньо фактів на підтвердження того, що в діях керівника офісу президента А. Богдана міститься склад кримінального злочину, передбачений статтею 356 КК України"самоправство", - "ДС")", - йдеться в документі.

Крім того, нинішній глава Києва вказує в документі, що однією з підстав внесення Кабміном подання про його звільнення з посади голови КМДА є "строку повноважень президента".

"З урахуванням того, що головою КМДА може бути тільки Київський міський голова, який обирається на виборах до місцевого самоврядування, тобто згідно з установленим порядком, головою КМДА призначається особа, обрана міським головою, а спонукання до звільнення голови з посади всупереч встановленим нормам є кримінальним провопорушення", - сказано в заяві Кличка.

У той же час у відділі комунікації поліції Києва "Українській правді" повідомили, що не отримували такої заяви від Кличка.

Нагадаємо, в кінці вересня мер Києва Віталій Кличко подав до суду на Кабінет міністрів, прем'єр-міністра Олексія Гончарука і главу Офісу президента Андрія Богдана.

    Реклама на dsnews.ua