• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Кличко закликав депутатів Київради прийняти в комунальну власність міста стадіон "Старт"

Реклама на dsnews.ua
Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради прийняти рішення про створення муніципальної охорони та про згоду на прийняття в комунальну власність стадіону "Старт"

Про це він заявив під час виступу на початку засідання Київради, передає "ДС" з посиланням на сайт КМДА.

"Багато проблем у місті, які потрібно оперативно вирішувати. Я звертаюся до всіх: давайте почнемо нову сесію з ефективної роботи. З прийняття необхідних рішень - спокійно і відповідально. Сьогодні, наприклад, серед іншого, ми повинні прийняти рішення про згоду на прийняття в комунальну власність легендарного стадіону "Старт". Ми разом з товариством захистили його від забудови. Тепер треба його відновити, як ми пообіцяли суспільству. І я прошу підтримати це рішення, щоб ми направили його уряду для проходження всіх необхідних процедур", - підкреслив мер.

Також Віталій Кличко закликав депутатів підтримати критично необхідне рішення, яке вже обговорювали в сесійній залі і не прийняли, - про створення муніципальної охорони.

"Підкреслюю: це не муніципальна варта, не поліція. Мова йде про забезпечення захисту майна територіальної громади Києва, що перебуває в управлінні комунальних підприємств, бюджетних установ, захисту об'єктів соціальної сфери", - зазначив мер Києва.

Щоб забезпечити ефективну охорону комунального майна, що пропонується створити комунальне підприємство, яке буде надавати на конкурсній основі послуги охорони як суб'єктам комунальної власності, так і іншим суб'єктам господарювання на підставі отриманої у встановленому порядку ліцензії.

Крім того, Київський міський голова зазначив, що місто зараз платить в рік за охорону комунального майна майже 300 млн гривень. А це КП допоможе в рази скоротити витрати.

"До того ж на роботу в ньому ми працевлаштовуємо ветеранів АТО. До речі, вони вже були залучені і ефективно впоралися зі своєю роботою, охороняючи МВЦ під час проведення "Євробачення-2017" в Києві. Тобто мова йде про створення виключно охоронного підприємства. І я закликаю підтримати рішення", - зазначив Віталій Кличко.

    Реклама на dsnews.ua