• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Князєв спростував інформацію про затримання його колишньої дружини з €650 тис готівки

Реклама на dsnews.ua
Глава Нацполиции Сергій Князєв назвав "дезінформацією" заяви нардепа Олександра Дубинського та деяких активістів про затримання своєї колишньої дружини на українсько-польському кордоні з незадекларованими 650 тис. євро готівки

Про це Князєв повідомив в Facebook, інформує "ДС" з посиланням на ТСН.

"Дезінформація. Сьогодні моє приватне життя стала топ-темою для обговорення. Моя колишня дружина, мати наших трьох дітей, а також я особисто стали об'єктами інформаційної атаки. Засоби масової інформації миттєво поширили "новину" про перевезення нею мало не мішків з грошима. Це брехня, яка не має нічого спільного з реальністю", - написав Князєв в Facebook.

Князєва вікторія працює в крупній будівельній компанії "Атлант" зі штатом більше 500 осіб. Підприємство очолює 78-річний Вадим Каган.

"Вони дійсно перетинали кордон разом. На кордоні громадянин Каган заявив польським чиновникам про наявність певної суми готівки, яка належить йому. Зазначені грошові кошти були отримані в результаті операції з продажу торгового приміщення у центрі столиці. Звичайно, угода оформлена у відповідності з чинним законодавством та сплаченими податками. Але наявного пакету документів щодо задекларованих грошей польським державним службовцям не вистачило", - повідомив Князєв.

Він додав, що "польськими правоохоронцями і паном Каганом було прийнято спільне рішення про пред'явлення ще деяких оригіналів".

"Після цього інцидент був вичерпаний", - зазначив Князєв.

"В автомобілі знаходилися "український та європейський партнери пана Кагана, а також найманий працівник фірми - пані Князєва, яка працює в компанії не перший рік"", - зазначив він.

"Передбачаючи питання, жодних цінностей у громадянки Князевої не було вилучено. При собі в дамській сумочці мала особисті кошти і готівка на відрядження в сумі 2100 євро, які не зацікавили правоохоронців", - уточнив Князєв.

Нагадаємо, раніше нардеп від фракції "Слуга народу" Олександр Дубинський і кілька активістів повідомили, що на українсько-польському кордоні на переході "Хребенне - Рава-Руська" затримали колишню дружину голови Нацполиции Сергія Князєва Вікторію, у якої було незадекларовані 650 тис. євро готівки.

    Реклама на dsnews.ua