• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Коли відбудеться екстрадиція Гонтарєвої в Україну?

Національний банк України терміново запускає сайт про всіх своїх судових спорах (понад 400). Головний офіційний мотив - не дати олігархам знищити все те, що Гонтарєва (керівництво НБУ) зробила
Реклама на dsnews.ua

Справжній мотив - який ідіот піарник порадив Гонтарєвої терміново розробити такий сайт (він досі, наскільки мені відомо, не готовий) і саме з його екрану воювати, тому екс-глава НБУ зрозуміла, що через пару днів вона перестане бути недоторканною особою.

Причому я не знайшов на сайті "Прозорро" оголошення конкурсу на розробку такого сайту. А це явне кримінальну порушення законодавства.

Ні для кого не секрет, що зі ста закритих Гонтарєвої банків як мінімум п'ятдесят могли б вижити при розумній політиці НБУ.

Зате була придумана схема, згідно з якою банки ліквідовувалися, їх майно переходило до фонду гарантування вкладів, а там воно продавалося по 1-2% від вартості.

Згідно з офіційними даними наглядової ради НБУ збитки держави від політики Валерії Гонтарєвої - третину ВВП. Країна була відкинута на роки назад. На жаль, цей звіт був проігнорований силовиками, і кримінальну справу з цього приводу так і не було відкрито.

Нинішня модель роботи Нацбанку передбачає, що банкам невигідно кредитувати економіку і населення. Простіше кажучи, все, що зроблено, - це диверсія проти нас і нашого майбутнього.

Цинічність ситуації полягає в тому, що Гонтарєва втекла, Нацбанк з політичних мотивів тримає невиправдано низький курс (боїться відставки і криміналу). Але цей же курс нас наздожене восени і тоді буде набагато важче утримувати гривню.

Реклама на dsnews.ua

Я вважаю, що у зв'язку з тим, що Гонтарєва переховується від правосуддя і прокуратури, силовики повинні виписати ордер на обшук у неї.

Я разом з іншими народними депутатами зараз готую звернення до НАБУ з вимогою відкрити кримінальне провадження проти Гонтарєвої за умисне нанесення збитків державі в особливо великих розмірах.

І я вірю, що Гонтарєва постане перед українським судом.

    Реклама на dsnews.ua