• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Коли у Києві побудують храм святого Поліграфа?

У найближчі дні всі депутати з команди Зе пройдуть псевдополиграф і виявиться, що всі депутати, які давали протилежні заяви, будуть чесними і правдивими
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Вміння довести ситуацію до абсурду стає коронної фішечки команди Зе. Можна багато говорити, що всіма цими поліграфами "слуги" відволікають нашу увагу від економіки. Насправді ніхто нікого не відволікає, "слуги" живуть у парадигмі війни всіх проти всіх, а в цій парадигмі поліграф рано чи пізно повинен з'явитися. Хоча, завдяки цьому появі, економіка і дурість міністрів відходять на другий план.

Що таке поліграф? З точки зору культурології - це новітнє сакральна істота, яка в табелі про ранги має замінити богиню Правди. З точки зору реальному житті - це повна десакралізація влади і правосуддя, яке і без того переживає повний криза довіри.

Простіше кажучи, навіщо потрібен суддя, якщо є поліграф? Навіщо взагалі такі поняття, як довіра, чесність, вміння тримати слово, якщо є детектор брехні?

Зайде це шоу людям? Я впевнений, що дуже скоро це набридне. Особливо після того, як всі "слуги" позитивно пройдуть детектор. У нас майже стовідсотково будуть позитивні результати, причому у людей із діаметрально протилежними позиціями.

Що далі? Далі буде срач між "слугами". Срач за те, чий детектор менш брехливий. Але все це не матиме глобальних наслідків, поки у Зеленського буде можливість збирати 226 голосів. Поки умовна група Коломойського не збільшиться на 25-30 чоловік, поки "слуги" можуть голосувати з допомогою позафракційних з умовної групи Веревського і осколків "Волі народу".

Може Офіс президента зупинити весь цей корупційний балаган? Теоретично - так, але в силу внутрішньої боротьби Андрію Богдану вигідно, щоб всі проблеми були повішені на Разумкова. Разумков, у свою чергу, поки намагається залишитися осторонь, щоб не заплямувати репутацію. Тому вихід з цієї ситуації має показати сам Зеленський, а він поки не знає, як примирити всі ці групи.

Яким може бути це примирення? Найпростіший варіант - відставка уряду, яка вже відбулася б, якби не переговори з МВФ. Але переговори майже завершені, і тому весь цей бардак найближчим часом буде переведений в русло відставок чиновників. І тут найцікавішим є те, наскільки серйозні позиції в наступному уряді отримає група Коломойського.

Реклама на dsnews.ua

Але як би там не було, епоха "брехні" перетворилася в епоху детектора брехні. І тепер кожен може відчути себе Поліграф Полиграфычем. А Рада і уряд поступово перетворюються в святилища святого поліграфа.

    Реклама на dsnews.ua