• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Колишній офіцер білоруських спецслужб дав свідчення у справі Шеремета

Реклама на dsnews.ua

Колишній білоруський спецназівець Ігор Макар дав свідчення українському слідству у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета

Про це він заявив білоруському "Радіо Свобода", передає "ДС".

За його словами, він був в Києві в січні, його запросила українська сторона для співпраці в розкритті вбивства Шеремета. Йому видали українську візу, після прильоту до Києва його зустріли спецслужби.

"Мене охороняли 24 години на добу ... Ми проводили слідчі дії та інші заходи в Національній поліції, після чого українська сторона повідомила мені, що у них немає причин не довіряти мені", — зазначив Макар.

Він підкреслив, що дав свідчення про причетність білоруських спецслужб до вбивства Шеремета.

"Я надав українській стороні набагато більше інформації, ніж опублікував в ЗМІ. Я не публікував її, тому що деяким людям загрожувала небезпека ... я пообіцяв не розголошувати свої свідчення, так як це може вплинути на хід розслідування", — додав Макар.

Він також припустив, що розслідування справи Шеремета тепер може "докорінно змінитися".

Нагадаємо, 10 грудня Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко, і Яні Дугарь, які звинувачуються у вбивстві журналіста Павла Шеремета до 7 лютого 2021 року включно.

    Реклама на dsnews.ua