• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Комітет Ради вшанував хвилиною мовчання пам'ять загиблих в Княжичах копів

Реклама на dsnews.ua
Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні у середу, 7 грудня, вшанував хвилиною мовчання пам'ять п'яти правоохоронців, які загинули в результаті перестрілки в Княжичах Київської обл.

Як повідомлялося, сьогодні депутати заслухають інформацію правоохоронних органів про розслідування цієї трагедії, передає "ДС".

Як повідомляла "ДС", в ніч на 4 грудня в селі Княжичі Броварського району Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Державної служби охорони, Корду і поліцейськими загинули 5 правоохоронців. Чотири поліцейських померли по дорозі в лікарню, ще один - у лікарні. За даними Нацполиции, в селищі проходила спецоперація по затриманню банди грабіжників.

Повідомлялося, що група затримання карного розшуку та спецпідрозділу КОРД нібито вичікували в покинутому будинку грабіжників, коли в одному з будинків спрацювала сигналізація. На місце приїхав наряд Держслужби охорони, який затримав поліцейських, прийнявши їх за грабіжників. Група захоплення КОРД нібито вирішила, що співробітників розвідки захопили злочинці, і сталася перестрілка, внаслідок якої загинули два співробітники Держслужби охорони, двоє поліцейських-розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД.

Після цього в. о. голови Нацполиции України Вадим Троян на час проведення службового розслідування відсторонив від служби 25 співробітників поліції, які керували і брали безпосередню участь у спецоперації у Княжичах.

    Реклама на dsnews.ua