• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Комітет Ради рекомендує прийняти антикорупційну стратегію на найближчі чотири роки

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому закон про засади державної антикорупційної політики, яким затверджується Державна антикорупційна стратегія на 2021-2025 роки

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні інформаційного управління апарату українського парламенту, передає "ДС".

Йдеться про законопроєкт №4135.

При підготовці проєкту до другого читання нардепи подали понад 500 поправок.

"Пропонована стратегія складається з чотирьох розділів. Перший розділ присвячений концепції формування Державної антикорупційної політики на вказаний період і механізму її реалізації. Решта розділів документа містять опис певних проблем і очікувані стратегічні результати, яких слід досягти для їх вирішення", — інформують у парламенті.

Передбачено, що антикорупційна держстратегія буде реалізуватися через виконання Державної антикорупційної програми з виконання антикорупційної стратегії.

"Програму буде розробляти НАЗК і затверджувати Кабінет міністрів на період дії стратегії. Також НАЗК буде здійснювати координацію реалізації антикорупційних стратегій і програм", — сказано в повідомленні.

Агентство буде публічно інформувати Кабмін про результати виконання держпрограми і подавати звіт Раді в рамках парламентських слухань.

"Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти законопроєкт у другому читанні і в цілому з урахуванням техніко-юридичного опрацювання", — зазначено в повідомленні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua