• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Конкурс на голову митниці від Кабміну: на подачу документів дали один день

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів провів конкурс на посаду глави Державної митної служби, давши претендентам лише один день для збору і подачі документів

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook колишній міністр фінансів Ігор Уманський, інформує "ДС".

"До вашої уваги черговий" бестселер "- зустрічайте!" Сага про українську митниці — танці на граблях. Частина третя. Митниця в роздріб ". Генпродюсер — Уряд. Режисер і сценарист — ситуативно міняється. Асистент режисера — Міністр фінансів", — написав Уманський.

Ексміністр нагадав, що президент Зеленський раніше назвав митницю головною корупційною годівницею, після чого Кабмін вирішив провести конкурс на посаду голови митниці.

Однак конкурс оголосили в неробочий день — суботу (24 жовтня). А термін подачі документів завершили в єдиний робочий день — у понеділок (26 жовтня).

"НасолоджуйТЕсь!", — уклав Уманський.

За даними ЗМІ, вже сьогодні, 27 жовтня, заступник міністра фінансів з питань євроінтеграції Юрій Драганчук проведе 15-хвилинні онлайн-співбесіди з кандидатами.

Як повідомляють джерела "Обозревателя", через цей конкурс конкурсу на посаду голови митниці хочуть призначити гендиректора аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна.   Рішення можуть прийняти вже 28 жовтня.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 22 жовтня визнав таким, що втратив чинність, розпорядження про тимчасове покладення на Андрія Павловського обов'язків голови Державної митної служби. Ще одним розпорядженням Павловський був звільнений з посади заступника глави Державної митної служби.

Тимчасово виконувати обов'язки глави Держмитслужби біл призначено заступника голови відомства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євген Єнтіс.

    Реклама на dsnews.ua