• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Конституційний суд терміново збирається сьогодні. Розглянуть питання про землю

Реклама на dsnews.ua

У порядку денному засідань Конституційного суду України відбулися зміни і суд сьогодні збереться для розгляду подання 46 народних депутатів про право власності народу на землю

Засідання суду розпочнеться о 12:00, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу КСУ.

"Пленарне засідання Палати Конституційного Суду України: Продовження розгляду справи за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої статті 13, частини першої статті 14 Конституції України (закрита частина пленарного засідання)", — йдеться в розкладі КСУ.

Відзначимо, що раніше цього питання в порядку денному засідань КСУ не було, засідання мало відбутися тільки завтра. Питання про землю в ньому не було, судді планували розглянути, в тому числі закон про мову.

Як повідомляла "ДС", в грудні 2019 року 46 нардепів направили до Конституційного суду подання про тлумачення частин 1 частини статті 13 та частини 1 статті 14 Конституції, в яких йдеться про право власності народу на землю.

Як заявив один з авторів конституційного подання народний депутат фракції "Батьківщина" Сергій Власенко, Верховна Рада не має повноважень приймати рішення щодо продажу землі. Це питання, вважає Власенко, має бути вирішено на всеукраїнському референдумі.

    Реклама на dsnews.ua