• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Контрабанда лісу завдає шкоди бюджету в 6-8 млрд грн на рік, - Гройсман

Реклама на dsnews.ua
Контрабанда лісу досягла обсягів 6-8 млрд гривень в рік, тому всі справи по ній будуть передані в суд Антикорупційний

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає "ДС" з посиланням на "Лівий берег".

"Треба зупинити це варварське знищення українських лісів, коли під виглядом паливної деревини вивозять ділової, прекрасний ліс. Важливо провести аудит всіх лісогосподарств, об'єднаними зусиллями ГФС, Нацполиции, Госаудитслужбы, щоб ми знали, скільки вирубано лісу, скільки експортовано, скільки втратила держава, але найголовніше, - скільки ми втратили лісу, щоб ми могли відновлювати українські ліси. Це зараз найважливіше. Робота повинна бути скоординованою і публічною", - сказав прем'єр.

Крім того, Гройсман підкреслив, що "Укрзалізниця" тепер буде фіксувати перевезення лісу і документацію.

"Так ми зможемо прослідкувати весь ланцюг змови. Це справа буде дуже гучним і ми хочемо передати його в Антикорупційний суд. Зараз весь ліс треба зупиняти, робити комісійний огляд з фахівцями. Якщо є порушення, це буде підставою для притягнення до відповідальності всіх, хто має відношення до контрабанди", - додав він.

Також він зазначив, що скоро буде розроблений алгоритм дій з урахуванням повноважень всіх органів, а також буде створена робоча група.

"Мені потрібен результат, прізвища, аналітика фірмам, хто їх встановлював... На середину вересня готуємо публічний звіт про проведену роботу", - підкреслив Гройсман.

    Реклама на dsnews.ua