• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Коронакризис не перешкода: український партнер компанія Boeing Прогрестех-Україна збільшила кількість інженерів

Реклама на dsnews.ua
У першому півріччі 2020 чисельність персоналу компанії Прогрестех-Україна виросла на 14% - до тисячі осіб

Понад 90% з них - інженери, йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Інженерний штат збільшено до 920 фахівців, створено протягом перших 6 місяців року близько 100 нових високоінтелектуальних робочих місць.

Інженерна компанія Прогрестех-Україна задіяна у найбільших міжнародних авіабудівних програмах. Зокрема, основним партнером і замовником її є компанія Boeing.

У компанії Прогрестех-Україна відзначають, що займаються працевлаштуванням молодих фахівців, і, незважаючи на карантин, продовжили підготовку інженерного резерву на базі власних освітніх центрів у Києві, Харкові та Дніпрі, ввівши дистанційну форму навчання.

"За результатами тестування та співбесіди з претендентами, у цьому році до інженерної команді Прогрестех-Україна вже приєдналися близько 50 випускників навчальних програм компанії", - повідомили в компанії.

Раніше повідомлялося, що інженери Прогрестех-Україна приступили до розробки IT-забезпечення для аерокосмічної сфери. За інформацією компанії, першим їхнім проектом в аерокосмічній сфері стало прототипування інтерфейсів технічної та архітектурної валідації, а також розробка human-in-the-loop системи оцінювання.

Група компаній Progresstech зі штаб-квартирою в Х'юстоні (США) працює на світовому ринку інжинірингових послуг з 1991 року. Прогрестех-Україна " заснована в 2007 році, центральний офіс розташований у Києві. Компанія надає інженерні послуги і розробляє програмне забезпечення для провідних підприємств високотехнологічних секторів економіки. Входить в першу трійку інженерно-конструкторських центрів України.

    Реклама на dsnews.ua