• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Кожару залишили за ґратами, але зберегли заставу

Реклама на dsnews.ua

Шевченківський райсуд Києва продовжив запобіжний захід колишньому міністру закордонних справ україни Леоніду Кожарі до 25 серпня

Засідання суду відбулося сьогодні, 13 липня, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Так, слідчий суддя задовольнив клопотання і продовжив термін утримання під арештом Леоніда Кожари до 25 серпня. У той же час він може вийти під заставу в 14 млн гривень.

Нагадаємо, трагедія сталася 22 лютого у будинку міністра закордонних справ України у 2012-2014 роках Леоніда Кожари. Загиблий Сергій Старицький — колишній керівник телеканалу "Інтер", гендиректор телекомпанії "Тоніс" і один з власників рекламного холдингу Atlantic group.

Справу кваліфікують як умисне вбивство.

4 березня в будинку Кожари правоохоронці провели слідчий експеримент за фактом вбивства Старицького. 25 березня Кожару затримали. Ексміністра взяли під варту із заставою 14,8 млн грн.

Пізніше суд зменшив Кожарі заставу як альтернативу арешту з 14,8 млн грн до 2,1 млн грн, після їх внесення дипломат вийшов на свободу. Потерпіла сторона подала апеляцію на рішення про зниженню застави. Апеляційний суд скасував рішення про зниження суми застави.

11 червня Кожара був знову заарештований з заставою в 14,8 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua