• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кравчук нагадав, що США колись брали участь у переговорах щодо Донбасу

США брали участь у міжнародній зустрічі, яка відбулася після початку війни на Донбасі

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це в програмі "Погляд з Банкової" телеканалу "Дім" нагадав глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук, передає "ДС".

"Коли починалася війна на Донбасі, в Женеві зустрілися представники Німеччини, Франції, Росії, України та Сполучених Штатів Америки. Але чомусь Путіну й іншим вдалося переконати Європу, і з цим погодився президент України пан Порошенко, що ми можемо вирішити це питання не в Женеві, а перенести його до Мінська, і без участі США… Таким чином, США вже були у перемовному форматі, але вийшли з нього за пропозицією Європи та України", — нагадав Кравчук.

Українська сторона зацікавлена, щоб США знову приєдналися до перемовного процесу.

"Але чи буде участь США в перемовному процесі, сьогодні мені сказати важко. Тому що, по-перше, це має бути спільне рішення, по-друге, ми не знаємо точно позиції США. Ось коли вона буде оголошена, і коли Україна офіційно звернеться з проханням, думаю, тоді можна буде відповідати й на це дуже важливе для нас питання", — підсумував очільник української делегації в ТКГ.

Як повідомляла "ДС", раніше глава української делегації ТКГ Леонід Кравчук допускав проведення екстреного засідання робочої підгрупи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи сьогодні, 27 березня. Однак засідання так і не відбулося.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua