• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Кравчук назвав єдину умову, за якої ТКГ може зустрічатись у Мінську

Перший президент України і глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук заявив, що переговори в Мінську не можуть тривати, поки в Білорусі керує невизнаний президент Олександр Лукашенко

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю YouTube-каналу "Ходять чутки", передає "ДС".

Він підкреслив, що для збереження Мінська як майданчика для переговорів у Білорусі повинні пройти нові вибори президента.

"Якщо пройдуть додаткові вибори, виберуть нового президента, тоді будь ласка", — сказав Кравчук, коментуючи можливість повернення до переговорів у Мінську.

Він підкреслив, що не можуть бути переговори в країні, де править невизнаний президент.

"Українська делегація до Мінська не поїде. За будь-яких обставин. Ну не можна, щоб країна, де самопроголошений президент застосовує репресивні диктаторські методи управління ... країна не може в даній ситуації бути майданчиком", — пояснив свою позицію Кравчук.

Нагадаємо, раніше Кравчук заявив про необхідність перенести переговори по Донбасу з Мінська в іншу країну. Член української делегації в ТКГ Денис Казанський заявив, що Україна розглядає Фінляндію і Сербію як нові майданчики для переговорів із Росією замість Мінська. У свою чергу, Кравчук запропонував Швейцарію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua