• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кравчук про порушення перемир'я на Донбасі: У мене немає претензій до Росії

Реклама на dsnews.ua

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук сказав, що незважаючи на загибель військових ЗСУ на Донбасі, у нього немає претензій ні до Росії, ні до ОРДЛО

Про це перший президент України розповів в інтерв'ю "Klymenko Time", передає "ДС".

При цьому він зазначив, що перемир'я з боку противника в зоні ООС не дотримується.

"За останній час на Донбасі вбили двох солдатів і двох поранили. Говорити про загальну тишу було би перебільшенням. У мене немає претензій ані до Росії, ні до ОРДЛО. Вони відстоюють свою позицію, а ми — свою. Але є одна спільна позиція — припинити кровопролиття і встановити мир. А потім усі інші питання вирішувати поступово в інтересах народів, що живуть на непідконтрольних Україні територіях", — сказав дипломат.

Кравчук нагадав, що раніше представники Росії та ОРДЛО вимагали скасування постанови про місцеві вибори, а зараз заговорили про "дорожню карту" для Донбасу.

"Тепер вони кажуть, поки Україна не погодиться з "дорожньою картою", яку запропонували ОРДЛО і підтримує Росія, всі інші питання вирішуватися не будуть. Цим я хочу підтвердити, що реального бажання встановити мир на Донбасі у Росії і ОРДЛО немає. У той час, як Україна готова до компромісу і обговорення. Ми не висуваємо нікому попередніх умов", — додав він.

    Реклама на dsnews.ua