• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Кравчук заявив про готовність підписати з Росією угоду по Донбасу: про який документ ідеться

Реклама на dsnews.ua

Україні було б вигідно підписати зі сторонами переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, в тому числі і з Росією, новий комплекс заходів із безпеки

Про це в інтерв'ю " Сегодня " сказав перший президент України і глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, передає "ДС".

"Поки його немає. Я з ним не знайомий. Тому, коли буде проєкт, ми з ним ознайомимося", — зазначив він.

У цьому контексті Кравчук згадав листа заступника керівника адміністрації глави РФ Дмитра Козака, якого він нібито надіслав Офісу президента України, а також німецькій і французькій сторонам. У ньому, нагадаємо, той заявляв, що відмовляється від переговорів по Донбасу на рівні радників, назвавши такий формат "спектаклем".

"Я Козака особисто не знаю. Але те, що чув, — він конкретна людина. У його листі було складне речення, але мені воно сподобалося, що, мовляв, він не хоче бути на весіллі танцюристом. Не хоче робити вигляд, що щось робиться, а воно не робиться", — сказав керівник української делегації в ТКГ.

За його словами, він вірить у те, що згаданий документ буде служити справі миру на Донбасі і не буде ставити нікого в незручне становище.

"І не буде написаний так, що будь-які кроки робляться за рахунок другої сторони. А це буде рух назустріч один одному. Ми готові розглянути такий документ і підписати його", — підсумував Кравчук.

    Реклама на dsnews.ua