• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Крісло розбрату: Двоє суддів КСУ влаштували перепалку через місце Тупицького

Заступник голови Конституційного суду Сергій Головатий зайняв місце усуненого голови суду Олександра Тупицького на засіданні в четвер, між суддями виникла суперечка

КСУ
КСУ
Реклама на dsnews.ua

Перепалка виникла між Головатим і суддею Олександром Литвиновим при розгляді справи за поданням уповноваженого Верховної Ради щодо конституційності закону "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення", передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Сергію Петровичу, у нас що, змінилася схема розсадки в залі?" — запитав Литвинов.

"Я залишу це питання без відповіді", — парирував Головатий.

"Займіть тоді своє місце", — продовжував Литвинов, на що Головатий не відповів.

"Сергію Петровичу, я прошу зайняти своє місце. У нас не було спеціального пленарного засідання, на якому б ви були призначені головою Конституційного суду України", — наполягав Литвинов, однак Головатий йому не відповів і продовжував вести засідання на місці Тупицького.

На період відсторонення голови КС Тупицького на засіданнях Великої палати суду головує його заступник Сергій Головатий, проте до 4 березня він це здійснював зі свого місця.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський відсторонив від виконання обов'язків судді главу Конституційного Суду України Олександра Тупицького.

Як повідомляла «ДС», 19 січня співробітники Управління держохорони відмовилися пропускати Олександра Тупицького в КСУ.

В цей же день Державне бюро розслідувань заявило, що Тупицькому повідомили про підозру. Главу КСУ підозрюють у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України про дачу завідомо неправдивих показань, штучне створення доказів і підкуп свідка.

20 січня Тупицький також не зміг потрапити до будівлі КСУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua