• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Криклій відсторонив директора Одеського морського порту: названо причину

Реклама на dsnews.ua

Міністр інфраструктури Владислав Криклій відсторонив від посади директора держпідприємства "Одеський морський торговельний порт" Олексія Мясковського

Відповідний наказ міністра №2-ОС від 16 січня оприлюднено на сайті "Порти України", інформує "ДС".

"Відсторонити Олексія Мясковського від виконання службових обовʼязків з управління державним підприємством "Одеський морський торговельний порт" на час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності цього підприємства", — зазначається в наказі.

Міністр розпорядився "покласти на першого заступника директора ДП "Одеський морський торговельний порт" Олександра Гармаша виконання обовʼязків директора цього підприємства на період перевірки".

Мясковський очолив Одеський порт 16 жовтня 2019 року. Одним із його нововведень стало запровадження в порту "модульної" системи — замість погодинної оплати оренди групи буксирів, пише Укрінформ.

Пізніше Мясковський вирішив передати в бербоут-чартер (в оренду без екіпажу) шість портових буксирів: "Граніт" і "Могутній", "Патріот", "Булат", "Стивідор" і "Новатор". Це рішення викликало протести з боку частини портовиків.

    Реклама на dsnews.ua