• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

КСУ опублікував рішення про неконституційність призначення Ситника директором НАБУ

Реклама на dsnews.ua

Конституційний суд України (КСУ) опублікував прийняте в п'ятницю, 28 серпня, рішення визнання неконституційним указу від 16 квітня 2015 року про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро (НАБУ)

Про це йдеться в повідомленні пресслужби суду, передає "ДС".

"Визнати таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), указ президента України "Про призначення А. Ситника директором НАБУ" від 16 квітня 2015 року №218/2015", — йдеться в рішенні.

Даний указ про призначення Ситника втрачає чинність з дня ухвалення КСУ цього рішення. Варто відзначити, що рішення КСУ не поширюється на ті правовідносини, які виникли в результаті здійснення посадових обов'язків Ситником. Рішення КСУ є обов'язковим, остаточним і не підлягає оскарженню.

У пресслужбі КСУ відзначили, що суд "в своєму рішенні зазначив, що предметом конституційного розгляду в цій справі є питання забезпечення поділу влади і її функціонування в рамках наявної форми державного правління. В той же час КС зазначив, що в Україні тільки орган конституційної юрисдикції наділений відповідними повноваженнями для вирішення питання, порушеного в конституційному поданні".

    Реклама на dsnews.ua