• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кулеба анонсував "нормандську зустріч" голів МЗС

Реклама на dsnews.ua

Очільник МЗС України Дмитро Кулеба розраховує на проведення зустрічі у "нормандському форматі" на рівні міністрів у вересні

Про це він заявив сьогодні під час онлайн-брифінгу, повідомляє "ДС".

"План полягає в тому, щоб міністри зустрілися після того, як зустрінуться радники лідерів "нормандського формату". Станом на зараз зустріч радників запланована і ведеться активна підготовка до неї", — сказав Кулеба, слова якого цитує "Європейська правда".

За його словами, після цієї зустрічі й у випадку, "якщо не станеться ніяких форс-мажорних обставин", будуть створені умови для зустрічі міністрів закордонних справ.

"Але і я, і мої німецькі та французькі колеги налаштовані на проведення цієї зустрічі у вересні. І наскільки мене поінформували колеги, російський міністр також не заперечує проти проведення такої зустрічі", — додав Кулеба.

Нагадаємо, зустріч на рівні радників планувалася на 28 серпня, але згодом стало відомо, що вона не відбудеться, за офіційною інформацією — у зв’язку з відрядженням радника президента Франції Еммануеля Макрона. Згодом керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що "зустріч має відбутися до 10 вересня".

    Реклама на dsnews.ua