• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кулеба обіцяє "дуже жорсткі" перемовини щодо політичної частини Мінських угод

Реклама на dsnews.ua

Українська сторона у Тристоронній контактній групі в Мінську має намір вести "дуже жорсткі" перемовини щодо політичної частини Мінських угод, коли будуть виконані домовленості з безпекових питань

Про це заявив в інтервʼю "Радіо НВ" міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає "ДС".

"Хочу наголосити дуже чітко: як ми показали в безпековій частині, що не перетинатимемо жодних "червоних ліній" наших інтересів, так і в політичному блоці, якщо дійде до того, що ми все-таки почнемо його обговорювати (а я сподіваюся, що так і станеться), будуть дуже жорсткі дискусії і дуже жорсткі перемовини", — зазначив міністр.

Він наголосив, що Україна буде готова переходити до обговорення політичної частини Мінських домовленостей тільки після виконання гарантій безпеки.

"Зараз у нас дійсно є ситуація, коли немає ані поранених, ані загиблих на фронті. Це означає, що безпекова частина починає працювати, і це дуже важливо. Якщо вона працює, можна переходити до політичної частини — це наступний крок. Як у відомому фільмі та книжці: зранку — безпека, в обід — безпека, ввечері — політика", — сказав Кулеба.

Як повідомляла "ДС", раніше Дмитро Кулеба розповів про переговори щодо повернення окупованого Росією Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua