• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Кулеба стверджує, що на даний момент безвізовому режиму нічого не загрожує (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що станом на зараз безвіз з Європейським Союзом захищений, але, якщо не буде знайдено системне рішення для подолання негативних наслідків скандального рішення Конституційного Суду, то всі проблеми для України "будуть збільшуватися в геометричній прогресії"

Про це Кулеба заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Безвізовий режим з Євросоюзом вчора захистили президент, РНБО і уряд, рішуче вживши заходів, які показали нашим партнерам, що рішення Конституційного Суду, яке по суті демонтує антикорупційну інфраструктуру, воно знайде опір у владі, і ми станемо на захист антикорупційної інфраструктури", — зазначив він.

Міністр зазначив, що станом на зараз безвіз захищений, але, якщо не буде знайдено системне рішення тієї проблеми, яку створив Конституційний Суд, то постраждає не тільки безвіз. "Ми втратимо підтримку країн, з якими у нас найбільша торгівля, з якими у нас найбільші реформи, які найбільше підтримують нас в боротьбі з російською агресією. Ми вчора тимчасові рішення прийняли для того, щоб врятувати ситуацію — вчора завдяки його (президента) рішучості ми змогли погасити пожежу, яка палала у багатьох столицях через рішення Конституційного Суду", — підкреслив він.

У той же час, за словами Кулеби, якщо не будуть знайдені системні рішення — то "всі проблеми будуть збільшуватися в геометричній прогресії".

Нагадаємо, в партії "Слуга народу" заявили, що у держави є три шляхи виходу з кризи, яку спровокувало рішення Конституційного суду щодо відповідальності за недостовірне декларування.

    Реклама на dsnews.ua