• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кулеба в Румунії: Україна не планує змінювати закон про освіту на догоду іншим країнам

Реклама на dsnews.ua

Україна не планує змінювати закон про освіту, однак налаштована імплементувати його таким чином, щоби захищати як свої інтереси, так і інтереси інших країн

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час візиту до Бухареста, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Як міністр закордонних справ України я повинен діяти відповідно до чинного законодавства своєї держави. Коли закон "Про освіту" було прийнято, Венеціанська комісія Ради Європи висловила низку зауважень до нього. Україна внесла зміни в цей закон і виконала рекомендації Венеціанської комісії. Ми не плануємо більше міняти цей закон, щоби задовольняти вимоги тих чи тих країн. Але ми абсолютно налаштовані забезпечити імплементацію цього закону таким чином, щоб інтереси України і конкретно в цьому випадку інтереси Румунії, були захищені", — сказав Кулеба на спільній з главою МЗС Румунії пресконференції в Бухаресті у вівторок.

Глава МЗС України також запевнив, що "Україна налаштована вирішувати в дусі взаємної поваги до національних інтересів України і Румунії всі проблемні питання, включаючи такі чутливі, як питання національних меншин".

"Ми поважаємо позицію Бухареста щодо питань захисту прав національних меншин. Я бачу, що Бухарест поважає позицію Києва в цьому питанні, і ми готові вести діалог", — вказав Кулеба.

    Реклама на dsnews.ua