• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Кулеба відкрив нову будівлю Посольства України в Польщі

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба взяв участь у церемонії відкриття нової будівлі Посольства України в Польщі

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства закордонних справ, передає "ДС".

В офіційній церемонії також взяв участь голова МЗС Польщі Яцек Чапутович.

Нова будівля розташована в одному з найпрестижніших районів Варшави, Мокотові.

"Це приміщення вражає. Воно з самого входу показує Україну саме такою, якою ми хочемо, аби її бачили за кордоном. Сучасною, комфортною, елегантною, зручною і сповненою смислів. Ця будівля символізує ту Україну, яку ми будуємо", — заявив на відкритті Дмитро Кулеба.

Міністр особливо відзначив той факт, що в новому приміщенні першим почне роботу саме консульський відділ посольства. За його словами, захист прав та інтересів громадян України, які проживають, перебувають, навчаються зараз у Польщі, залишається серед найважливіших пріоритетів міністерств.

"Прагнемо і працюємо також над тим, щоб нова будівля стала своєрідним культурно-інформаційним осередком та додатковим майданчиком для проведення заходів, зустрічей представників української громади та бізнесу", — додав він.

Довідка: нерухомість на вул. А. Мальчевського 17 у Варшаві, в якій зараз знаходиться нове приміщення посольства, Україна придбала ще в 2011 році. У січні 2012 року розпочалися ремонтні роботи, але вже в квітні 2013 року їх довелося призупинити через брак фінансування.

У вересні 2019 будівництво відновилося. А вже в травні цього року польська сторона надала офіційний дозвіл на введення будівлі в експлуатацію.

    Реклама на dsnews.ua