• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Кулеба закликав світ не закривати очі на терор Росії в Криму і на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав світову спільноту не ігнорувати терористичні дії Росії в анексованому Криму та на Донбасі

Про це глава зовнішньополітичного відомства сказав під час віртуальної Міністерської зустрічі Групи друзів жертв тероризму, яка відбулася в рамках загальних дебатів 75-ї сесії Генасамблеї ООН, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МЗС.

"Світове співтовариство не має закривати очі на спроби держави-постійного члена Радбезу ООН змусити замовчати захисників прав людини, громадських активістів та журналістів на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу під виглядом проведення контртерористичних заходів", — заявив глава МЗС України.

Кулеба підкреслив важливість консолідації міжнародних зусиль для забезпечення дотримання прав жертв тероризму та надання їм належної підтримки, допомоги і реабілітації.

"Не менш важливим завданням залишається притягнення до відповідальності усіх організаторів, наставників та спонсорів терористичної діяльності", — підкреслив міністр.

Група друзів жертв тероризму — міжнародне політичне обʼєднання країн-однодумців, яке займається проблемами захисту прав людей, які постраждали в результаті терористичних актів.

    Реклама на dsnews.ua