• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Лариса Волошина: Пост з розряду "Якого чорта!"

Тимошенко лякає громадян відбиранням квартир, а Ляшко відключенням світла. Всі разом топлять за заборону на створення ринку землі
Фото: facebook.com/Василь Мамелін
Фото: facebook.com/Василь Мамелін
Реклама на dsnews.ua

Лякає також Самопоміч. А Оппоблок - не просто лякає, а прямо-таки залякує довірливих обивателів. Мовляв, не помиримося з великої русией - всім кінець. Дивна компанія. Правда? Навіщо вони це роблять?

Багатьом хотілося б думати, що справа в досочных парламентських виборах, до яких прагнуть і БЮТ, і Оппоблок одночасно. Але це не так. Суть в дезорганізації суспільства, яка включає в себе огульну критику, апеляцію не до розуму людини, а до його відчуттів на рівні найпростіших рефлексів і в страху, нагнітали з усіх прасок. "Зрада" і "жах-жах" при цьому в промовах українських політиків не мають ніякої відсилання до російської агресії, як до основного джерела труднощів. Навіть Янукович згадується тільки для порівняння з нинішніми клептократією".

І все це для того, щоб злегка збільшити присутність своєї фракції у ВР? Можливо. Тільки варто зауважити, що подібна риторика розхитує ситуацію, нагнітає невдоволення, залякує людей і змушує їх шукати порятунок в радикальних реакціях. А у такого є зовсім інший вигодонабувач. Північніше.

Як можна захищати "інтереси своїх виборців", якщо немає ідеологічних принципів, а значить немає чіткого портрета тих, хто підтримує ті чи інші партії? Політична риторика "за все хороше проти всього поганого" - суть популізм. Особливо огидний, якщо згадати, що інтереси бідних десятиліттями "захищають" люди необгрунтовано багаті.

Те, що рейтинги популістів ростуть зайвий раз свідчить про те, що загроза втрати державності знову відсунуто на задній план. Оплачений російськими грошима телевізор показує рекламний плакат гіпотетичного повного холодильника, рисуемого популістами - знову перемагає в нашій країні здоровий глузд.

І тут саме час запитати: "Якого чорта!". Ви правда все ще думаєте, що це все політики в усьому винні? Або обивателі? Або обивателі ведені в пекло політиками? А ми? Ми в своїй країні "при справах", чи де?

Джерело: facebook.com

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua