• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Лещенко повідомив, як опинився в наглядовій раді "Укрзалізниці" без співбесіди

Реклама на dsnews.ua
Екс-нардеп Сергій Лещенко розповів подробиці свого призначення в наглядова рада компанії "Укрзалізниця"

Про це він заявив в інтерв'ю Економічній правді, передає "ДС".

"Був оголошений конкурс, було опубліковано оголошення на сайті Міністерства економіки, був період подання документів, що були запропоновані кандидатури. На конкурсну комісію була винесена моя кандидатура, і альтернативою мені був Славомір Новак, колишній керівник "Укравтодору", - розповів Лещенко.

За словами екс-нардепа, співбесіди на посаду як такого не було.

"Мої погляди і цінності для нинішнього керівництва держави не є секретом. Наприклад, президента я знаю з моменту, коли він ще не був кандидатом, і під час виборів його підтримував, і він знає, ми провели багато часу разом під час виборів", - заявив Лещенко.

На його думку, він був найкращою кандидатурою на цю посаду, ніж Новак.

"Я не хочу давати ніяких характеристик цій людині, ви можете самі погуглити. Я як депутат до нього робив депутатські запити і навіть ходив у прокуратуру Тернопільської області щодо корупційних дій в "Укравтодорі". Було б краще, якщо б у наглядову раду УЗ потрапив не я, а Новак?", - задається питанням Лещенко.

Член спостережної ради УЗ не приховує, що є представником держави.

"Я не є незалежним. У нас є чотири незалежних (члена спостережної ради), три представника держави. Я уявляю держава", - сказав він.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Кабінет міністрів призначив нових членів наглядової ради "Укрзалізниці", серед них - колишній народний депутат і журналіст Сергій Лещенко.

За січень поточного року Лещенко, в обов'язки якого входить навчання керівництва і працівників держпідприємства етичного поведінки і боротьба з корупцією, заробив 136 тисяч грн.

    Реклама на dsnews.ua