• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Локомотив від General Electric вперше вирушив в рейс (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Локомотив "Тризуб", вироблений General Electric, відправив залізну руду на комбінати Донбасу

Про це у Facebook повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає "ДС".

Гройсман розповів, що ще 7 таких тепловозів вже прийняті в експлуатацію і незабаром вирушать по своїх маршрутах.

"Сьогодні у свій перший рейс відправився тепловоз "Тризуб" виробництва General Electric. Він повіз більше 3 тис. Тонн залізної руди на меткомбінати Донецькій області - у стратегічно важливому напрямку.", - зазначив він.

"За планом, вже до наступної весни в Україні будуть працювати 30 новеньких локомотивів General Electric ТЕ33АС серії Evolution. А далі - поглиблення локалізації виробництва тепловозів до 40% і залучення наших підприємств до глобальної виробничої ланцюга GE.", - Гройсман написав у соцмережі.

"Локомотиви GE мають кілька важливих для нас переваг: великі терміни пробігу між технічним обслуговуванням, низькі показники шкідливих викидів, сучасні системи безпеки руху та радіозв'язку, протипожежні системи.", - повідомив прем'єр.

Тепловоз “Тризуб” General Electric

🚆 Сьогодні у свій перший рейс відправився тепловоз “Тризуб” виробництва General Electric. Він повіз понад 3 тис. тонн залізної руди на меткомбінати Донецької області – у стратегічно важливому напрямку. ➡ Ще 7 таких тепловозів уже прийняті в експлуатацію і невдовзі відправляться за своїми маршрутами. ➡ За планом, уже до наступної весни в Україні працюватимуть 30 новеньких локомотивів General Electric TE33AС серії Evolution. А далі – поглиблення локалізації виробництва тепловозів до 40% і залучення наших підприємств до глобального виробничого ланцюга GE. Локомотиви GE мають декілька важливих для нас переваг: - більші терміни пробігу між технічним обслуговуванням. - нижчі показники шкідливих викидів. - сучасні системи безпеки руху та радіозв'язку. - автоматичні протипожежні системи.Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia Євген Кравцов

Gepostet von Volodymyr Groysman am Donnerstag, 13. Dezember 2018

Нагадаємо, в лютому Україна і американська компанія General Electric підписали угоду на мільярд доларів.

General Electric Transportation поставить "Укрзалізниці" до 200 локомотивів і модернізує 75 локомотивів залізничних відомства. Весь проект обійдеться "Укрзалізниці" в 1 млрд доларів і розрахований на 15 років.

    Реклама на dsnews.ua