• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Найкращим в Україні містом для ведення бізнесу став Київ, – Forbes

Місто Київ, очолюване мером Віталієм Кличко, лідером партії "УДАР", посіло перше місце у рейтингу Forbes з легкості ведення бізнесу. Таким чином, столиця стала найкращим містом України для ведення бізнесу та найпривабливішим місцем для інвесторів

Leonhard Niederwimmer
Реклама на dsnews.ua

Відповідний рейтинг опублікований на сайті Forbes

Як повідомляє видання, мета дослідження – допомогти інвесторам у виборі оптимальної географії для розвитку своїх проєктів.

"Лідером рейтингу став Київ, який піднявся з четвертої позиції. Запорука успіху – найвищі в країні ділова активність та купівельна спроможність населення. Не завадило навіть зниження міграційної привабливості: передмістя забудовуються набагато інтенсивніше, ніж столиця", — йдеться у публікації.

Зокрема, за показниками "Ділова активність" та "Купівельна спроможність" Київ набрав максимальну кількість балів – 100 із 100. За показником "Транспортне сполучення" — 84 бали. Це найбільший результат серед всіх українських міст. Сферу "Освіта" у Києві оцінено на 78 бали, "Регіональний Doing Business" — 73 бали. Загалом Київ набрав 702 бала за 10 показниками.

Друге місце у рейтингу посіла Вінниця – з 677 балами, третє – Львів з 667 балами. Лідер минулого року Івано-Франківськ опустився на 4-е місце в рейтинговій таблиці.

Цього року до рейтингу додався ще один показник – готовність міст до пандемії. За цим показником Київ набрав 69 балів, поступившись лідерством лише Ірпіню (70 балів).

До "Рейтингу міст" від Forbes увійшли всі міста України з населенням понад 90 тисяч людей, за виключенням неконтрольованих територій.

Як раніше повідомлялося, під керівництвом Віталія Кличка Київ вперше увійшов у топ-100 найкращих міст світу. Міжнародний рейтинг міст від компанії "Resonance" було оприлюднено у травні, Київ посів 87 місце.

У серпні 2020 року Віталій Кличко пообіцяв за 5 років вивести Київ у сотню найкращих міст світу та представив план, який дасть змогу реалізувати цю мету.

    Реклама на dsnews.ua