• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Лукашенко розповів пропагандистам РФ про спробу Колесникової втекти в Україну до сестри

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що член президії Координаційної ради опозиції в країні Марія Колесникова намагалася втекти в Україну до сестри

Про це Лукашенко заявив в інтерв'ю російським федеральним ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на повідомлення Telegram-каналу TUT.BY ..

Він додав, що "як прикордонник", вважає правильним рішення про затримання Колесникової.

Українська правда уточнює, що в той же час Державний прикордонний комітет країни повідомляє, що "Марію Колесникову затримали для з'ясування обставин інциденту", який стався на кордоні з Україною.

Як повідомлялося, 7 вересня білоруська опозиція заявила про викрадення в центрі Мінська соратниці Світлани Тіхановскої, члена Координаційної ради Марії Колесникової. Пізніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що її затримали на кордоні з Україною.

Офіційний представник Держприкордонкомітету Білорусі Антон Бичковський пізніше заявив, що Марія Колесникова затримана на білорусько-українському кордоні, а її соратники Антон Родненков і Іван Кравцов перебувають на території України.

Також ЗМІ повідомили, що Марію Колесникову хотіли насильно вивезти на територію України, але її не пропустили до нашої країни, так як вона порвала свій паспорт.

    Реклама на dsnews.ua