• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Луценко хоче створити політсилу з Кличком

Реклама на dsnews.ua
Генпрокурор Юрій Луценко припустив створення в Україні центристської сили, і повідомив про переговори з мером Віталієм Кличком

Про це глава ГПУ заявив в ефірі телеканалу "Прямий", передає "ДС".

"Я повернуся в політику, звідки я вийшов. Я вважаю, що сьогодні я знаю набагато більше, що потрібно змінити в законах. Повернуся в парламент і буду працювати над тим, над чим працював усе життя - над справедливістю та законністю. Ми ведемо розмову з усіма, хто думає так само, як я: і про країну, і про політику. я, наприклад, веду розмови з Віталієм Кличком, з яким у мене давні дружні й товариські стосунки. я вважаю, що ми однодумці. Не виключаю, що ми можемо створити загальну політичну силу", - повідомив Луценко.

За його словами, у київського градоначальника є досить серйозна політична сила.

"Нинішній БПП також в більшості своїй представляють нормальні люди. Є люди з інших партій, які хочуть того ж. Потрібна правоцентристська сила, яка буде сповідувати розвиток, мир через перемогу, закон один для всіх і справедливість для людей. Якщо ці базові принципи сповідує, наприклад, певна кількість людей із різних партій - створимо нову. Якщо буде збігатися, то підемо іншим ", - розповів генпрокурор.

Луценко також зазначив, що не є прихильником того, щоб кожен раз створювати партії під чергового вихідця в парламенті.

"Думаю, що на сьогоднішній день є ймовірність об'єднання центристських сил, які дадуть країні головне - розвиток", - повідомив генпрокурор.

Нагадаємо, 1 вересня народний депутат (Блок Петра Порошенка) Валерій Карпунцов, який є представником групи партії "УДАР", припустив, що мер Києва балотуватиметься на пост президента України, а його місце в партії займе Луценко.

Однак 14 вересня Кличко заявив, що не планує висувати свою кандидатуру на майбутніх президентських виборах.

    Реклама на dsnews.ua