• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Люди з ампутованою совістю": Зеленський обурився через реакцію соцмереж на COVID у нього

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський звернувся до своїх опонентів у соцмережах, які радіють через виявлення у нього коронавірусної інфекції

Звернення Зеленський опублікував на своєму Telegram-каналі, передає "ДС"

"Треба об’єктивно дивитися на ситуацію. Ще від початку глобальної пандемії я зрозумів, що ковід точно не пройде і повз мене. Навіть трохи здивувався, як інфекція оминула мене, коли захворіли рідні. На жаль, маємо прийняти для себе таку аксіому: поки не буде надійної вакцини – кожен під загрозою. Єдине, що можемо зробити, це спробувати розірвати ланцюжки зараження і тим самим суттєво знизити навантаження на лікарні й отримати можливість «витягнути» важкі форми", — написав він у соцмережі.

Він додав, що робота президента не дозволяє бути повністю ізольованим.

"Ти завжди у спілкуванні, бо без цього не будеш ефективним. Президент – це перш за все зустрічі, комунікації, особиста модерація. Тому я одразу був у зоні великого ризику", — пише Зеленський.

Він нагадав, що люди переносять коронавірус неоднаково.

"Комусь щастить більше, і почуваєшся непогано, навіть маючи невелику підвищену температуру. Це мій випадок. Принаймні поки що. Це життя. І все можливо", — зазначив президент.

Зеленського, зокрема, обурила реакція соцмереж на коронавірус у нього.

"З іншого боку, бачу й те, що вже почалося в соцмережах: реєстрові «експерти» від наших політичних опонентів радіють моїй хворобі. Це вже за межею людяності. Що ж, на мій погляд, це люди з ампутованою совістю, і вони доводили це неодноразово. Мені нічого про них сказати. Крім одного: зло повертається обов’язково й стократно", — зазначив голова держави.

За його словами, "коронавірус не може бути причиною для радощів, навіть коли хворіють опоненти".

"Це дуже підступна інфекція. Головна її небезпека в тому, що негативні наслідки можуть проявитися з часом. Тому нікому цього не бажав і не побажаю. Навпаки, я особисто щиро всім, зокрема політичним опонентам, бажаю тільки здоров’я та обов’язкового одужання. Сподіваюсь, і для більшості українців ковід не буде приводом для зловтіхи. Бо ми нормальні. Абсолютно. За винятком невеликої кількості суб’єктів, які зовсім втратили людські якості", — пише Зеленський.

Також він анонсував "перемогу в цій складній битві", оскільки "людство за цей рік навчилося багато чого".

"Є й протоколи лікування, є дієві препарати, є розуміння того, як і коли світ побачить вакцини. Україна також пройшла великий шлях від майже повністю розвалених медичної та лабораторної систем до здатності справлятися, коли в нас і 10 тисяч заражень щодоби, і робити вже по 50 тисяч тестів щодоби. Рік тому такого потенціалу не було й близько. Ми працюємо", — зазначив Зеленський.

Також він додав, що "декому подобається самих себе принижувати".

"Вони це робили протягом п’яти років. Продовжують принижувати свою країну, відмовляти їй у силі й хисті сьогодні", — пише президент.

Крім того, він додав, що коронавірус "не витримає теплоти слів" тих, хто бажає йому одужання.

"Так чи інакше, вже до кінця року зможемо ще більше. Бо ми – велика нація, і варто тільки відродити віру в себе, упевненість у своїх силах і йти в цьому світі разом з найкращими. Всім гарного здоровʼя. І вдячний кожному, хто бажає мені швидкого одужання. Вірю, коронавірус не витримає теплоти ваших слів", — резюмував Зеленський.

Нагадаємо, у президента Володимира Зеленського в понеділок, 9 листопада, виявили коронавірус. За словами його прессекретарки Юлії Мендель, президент буде перебувати на самоізоляції в своїй резиденції під наглядом лікарів.

Також коронавірусом заразився і глава ОПУ Андрій Єрмак.

    Реклама на dsnews.ua