• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Що б там Зеленський не вирішив: Слов'янська міськрада розгляне проєкт про заборону грального бізнесу

Реклама на dsnews.ua

На сесії міськради Слов'янська розглянуть проєкт про недоцільність діяльності грального бізнесу в місті

Про це йдеться в повідомленні Слов'янської міськради в Facebook, передає "ДС".

Проєкт рішення "Про недоцільність діяльності грального бізнесу на території м. Слов'янськ" вніс на розгляд сесії міської ради мер Вадим Лях. Документ з'явився на офіційному сайті установи 14 серпня.

"Ігрові автомати в Слов'янську, як і по всій Україні, не працюють уже рік. І це дало позитивні результати. Перша редакція законопроєкту уряду про гральний бізнес дозволяла відкриття казино та ігрових залів у п'ятизіркових готелях. Це було розумне рішення, і Слов'янська воно не стосувалося. Але в підсумку був прийнятий закон, за яким ігрові автомати можна встановлювати і в 4-х, і навіть у тризіркових готелях", — констатував мер.

"Тепер, на мою думку, настала черга діяти на місцях. Тому я вніс проєкт рішення про недоцільність діяльності грального бізнесу в Слов'янську на сесію міської ради. Сподіваюся, депутати мене підтримають", — додав він.

Нагадаємо, 11 серпня президент України Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію грального бізнесу.

При цьому Юлія Тимошенко заявила, що очолювана нею партія "Батьківщина" готує подання до Конституційного суду України щодо оскарження закону про легалізацію грального бізнесу.

Депутати Тернопільської обласної ради на черговій сесії прийняли рішення про заборону грального бізнесу на території області.

    Реклама на dsnews.ua