• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Малюська хоче влаштовувати довічно ув'язнених на роботу до Мін'юсту

Реклама на dsnews.ua

Глава Міністерства юстиції Денис Малюська запропонував влаштовувати на роботу засуджених до довічного ув'язнення в call-center Мін'юсту

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Страна", передає "ДС".

"Не обов'язково на держслужбу, але як техперсонал — так, ми можемо їх працевлаштувати. У мене навіть була ідея влаштовувати довічників у call-center. А чому ні? У нас часто лінія зависає, тому що нікому відповідати. А зарплата маленька, за ці гроші у мене чотири довічники будуть працювати 24 години на добу. Я жартую, звичайно — права людини ми дотримуємося. Але економічно їх робота була б вигідна", — сказав Малюська.

При цьому міністр зізнався, що не всі співробітники Мін'юсту ставляться до його ідеї позитивно. Є упередження, стереотипи, через які влаштувати на роботу довічно ув'язнених складно.

"Насправді, у довічників хороша психологічна витримка. Вони набагато більш стресостійкі, ніж деякі хлопці — це якщо говорити про роботу в call-centr. Плюс, у них є величезний стимул: їм потрібно показати, що вони не нелюди і до них можна нормально ставитися. Багато хто вважає себе невинними. Деякі довічно ув'язнені особисто не вбивали нікого, не чинили насильства", — додав Малюська.

За його словами, він особисто спілкувався з ув'язненими, засудженими до довічного терміну. З них 40% виявили бажання працювати в call-centr.

Денис Малюська також зазначив, що для його відомства це завдання не першого плану.

    Реклама на dsnews.ua