• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Масштабна афера – десятки людей не знали про позов від їх імені на 9,2 млрд грн

Поліція встановила вже понад 60 осіб, які були зазначені у позові ГО "Стоп шлам" без їх відома

Миколаївський глиноземний завод
Миколаївський глиноземний завод
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив адвокат МГЗ Володимир Ващенко під час апеляційного розгляду справи на 9,2 млрд грн, зазначається на офіційній сторінці підприємства у Фейсбук.

Вчора в Миколаївському апеляційному суді відбулося друге засідання щодо оскарження рішення Заводського районного суду м. Миколаєва про стягнення з Миколаївського глиноземного заводу 9,2 млрд грн на користь громадської організації "Стоп Шлам".

"Під час судового засідання, адвокати МГЗ надали суду черговий доказ шахрайства з боку засновників "Стоп шлам".

За матеріалами кримінального провадження встановлено вже понад 60 осіб, які зазначені як нібито потерпілі в позові громадської організації, але насправді ніколи не чули навіть про її існування та не мають жодного відношення до її діяльності" – йдеться у дописі.

За словами адвоката МГЗ Володимира Ващенко, для фабрикування справи в суді першої інстанції була використана підробка документів та заяв людей, які не були членами громадської організації та заперечують свою участь у ній.

У МГЗ сподіваються, що правоохоронні органи та суд нададуть відповідну оцінку таким діям.

"Сподіваємось, правоохоронні органи та суд нададуть відповідну оцінку екорейдерам та захистять тисячі людей від псевдоактивістів, які в пошуках наживи ладні зруйнувати не лише стабільно працююче підприємство, а і добробут всього регіону!" – зазначено у повідомленні.

Раніше журналісти встановили, що в більшість членів "Стоп шлам", які зазначені у позові на 9,2 млрд грн, не знають про цю громадську організацію або взагалі не існують.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження щодо засновників громадської організації.

Водночас ДБР та НАБУ розслідують дії судді Заводського районного суду Ірини Бобрової, яка з численними порушеннями винесла рішення на користь "Стоп шлам". 

    Реклама на dsnews.ua