• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Майже 400 криворізьких шахтарів оголосили підземний протест

Реклама на dsnews.ua

Гірники шахт "Батьківщина", "Гвардійська", "Тернівська" та "Жовтнева" залишись під землею і вимагають збільшення зарплат та покращення умов праці

Про це сьогодні повідомив народний депутат фракції "Батьківщина", голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, інформує "ДС".

"Станом на 8.30 у підземному протесті Криворізького залізорудного комбінату беруть участь 393 працівників", — написав він у Facebook.

За словами Волинця, протестують 90 гірників шахти "Гвардійська", 60 гірників шахти "Тернівська", 214 гірників шахти "Батьківщина" та 29 гірників шахти "Жовтнева". Останні вимагають збільшення зарплат та покращення умов праці уже шосту добу.

Нардеп також додав, що готовність підтримати колег підземними та наземними мітингами висловлюють і з інших підприємств Кривого Рогу. Наразі вони оголосили "італійський страйк" (коли працівники присутні на робочих місцях і пунктуально виконують свої посадові інструкції, аж до безглуздих параграфів. Зазвичай такий протест викликає істотне падіння продуктивності праці, – прим. "ДС").

За даними Волинця, шахта "Тернівська" стала о 7 ранку, адміністрація не пустила в шахту першу зміну. Працівники кажуть, що підтримають колег протестом на майдані біля адмінбудівлі КЗРК.

Надреп відзначив, що 8 вересня до Кривого Рогу мають виїхати представники центрального офісу Служби держпраці через те, що працівники підприємств міста нарікають на роботу місцевої служби Держпраці, їх продажність та залежність від місцевих роботодавців.  

Напередодні, 7 вересня, понад 80 гірників шахти "Батьківщина" (Криворізького залізорудного комбінату) залишись під землею, висунувши ряд вимог, включно із підвищенням зарплат.

    Реклама на dsnews.ua