• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Медведчук заявив, що переписав бізнес на Марченко через санкції США

У тому, що частина бізнесу голови Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука оформлена на його дружину, телеведучу Оксану Марченко, немає нічого протизаконного

Реклама на dsnews.ua

Це була необхідна міра, щоб не закрилися підприємства і люди не залишилися без роботи через санкції, введені в 2014 році проти Медведчука Сполученими Штатами. Про це політик розповів в інтерв'ю ВВС News Україна.

Парламентарій уточнив, що ця частина бізнесу і так належала Оксані Марченко за законом, так як вона його дружина.

«Не можна говорити, що я на неї переписав бізнес, це неправильна постановка питання. Коли цей бізнес був на мені, вона володіла точно так же його 50%. І сьогодні я володію його 50%, — сказав Медведчук, пояснивши, що необхідність в переоформленні документів була викликана американськими санкціями. — Те, що ви називаєте "переписав бізнес", було переоформлено з однієї простої причини: якби я залишався прямим власником цих підприємств, вони всі потрапили б під санкції».

Також політик підкреслив, що ніколи не приховував ні того, що частина бізнесу записана на Оксану Марченко, ні причин, за якими довелося це зробити.

«Я не мав права тримати ці акції на собі, щоб ці підприємства не припинили свою роботу. Я ж цього ніколи не приховував. І тут нічого протиправного немає. Я ж на свою дружину це оформив. Я ж не сказав неправди, що не на тещу оформив, що не на сусідку», - сказав лідер ОПЗЖ, зазначивши, що це було зроблено не в особистих інтересах, а в інтересах людей, які працюють на цих підприємствах.

Також Медведчук додав, що це ніяк не пов'язано ні з рейтингами, ні з народним визнанням, так як це поняття тимчасові і дуже відносні.

«Та й кого люблять у нас українці? Зеленського люблять? А який у нього, до речі, президентський рейтинг... 23%, здається. Ну, добре, Медведчука не люблять. А чому Зеленського не люблять? А він же переміг, 73% було, ви пам'ятаєте? А зараз у нього 23%. З цим народом нескладуха — ось одних люблять, інших — ні. І правильно, це мудрість нашого народу», — резюмував Віктор Медведчук.

Раніше народний депутат України, голова Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук заявив, що Володимир Зеленський не там шукає причину падіння свого рейтингу і опозиція, яка конструктивно і об'єктивно критикує його владу, тут ні до чого. Парламентарій підкреслив, що рейтинг Президента стрімко падає тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців питання.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua